Werken met Microsoft Excel voor gevorderden

Gebruik jij in jouw dagelijkse werkzaamheden vaak Microsoft Excel, maar ben je benieuwd wat je makkelijker, sneller of beter kunt doen? Dan is deze training voor gevorderden iets voor jou.

woensdag 05 november 2025

De Microsoft Excel training voor gevorderden bouwt voort op de basisvaardigheden en gaat dieper in op geavanceerde technieken en functies van Excel. Tijdens deze training leer je bijvoorbeeld werken met geavanceerde formules en functies, draaitabellen en slicers voor gegevensanalyse, complexe gegevensfiltering, gegevensconsolidatie en geautomatiseerde taken met macro’s. Deze training is geschikt voor degenen die al bekend zijn met de basisprincipes van Excel en hun vaardigheden verder willen ontwikkelen.

 

Onderwerpen training Microsoft Excel voor gevorderden:

  • Functies (algemene, ALS, VERT.ZOEKEN, datum functies, etc.)
  • Tabel opzetten en titels blokkeren
  • Eenvoudig en geavanceerd filteren en groeperen
  • Database functies
  • Draaitabellen en draaigrafieken maken en wijzigen
  • Relaties aanbrengen
  • Valideren & beveiligen
  • Opstellen van geautomatiseerde dashboards

 

 

Trainers: Hugo Harmsen of Bert Roos van BTR Trainingen

 

 



Leervoorkeuren

Kennis verwerven
Kennis verwerven
Oefenen
Oefenen

Bijeenkomst

Werken met Microsoft Excel voor gevorderden 5 november 2025

Datum: 05 november 2025
Tijd: 9.00 - 16.00 uur
Locatie: Kantine Saffierhorst
Doelgroep: Alleen voor medewerkers van het Stafbureau!
Bijzonderheden: Inclusief lunch
Gebruik jij in jouw dagelijkse werkzaamheden vaak Microsoft Excel, maar ben je benieuwd wat je makkelijker, sneller of beter kunt doen? Dan is deze training voor gevorderden iets voor jou.
Meld je aan